• Droga

  Droga

 • Droga2

  Lions

 • Góra

  Snowalker

 • Motyl

  Howling

 • Polana

  Sunbathing

Współpracujemy z:

Witaj na stronie Ośrodka Pomocy Psychologicznej "Leśniczówka"

Oferujemy poradnictwo psychologiczne, pomoc psychologiczną dla osób uzależnionych (od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, internetu, gier komputerowych, seksu, jedzenia, pracy), pomoc psychologiczną dla członków rodzin osób uzależnionych (rodzice, partnerzy, dorosłe dzieci alkoholików i z rodzin dysfunkcjonalnych), psychoterapię indywidualną i grupową.
Ponadto prowadzimy treningi umiejętności psychologicznych, szkolenia osób zajmujących się pomaganiem, a dla terapeutów superwizje pracy psychoterapeutycznej i trenerskiej oraz konsultacje programowe. Zapraszamy serdeczenie!

Co słychać w "Leśniczówce"?

PSYCHOTERAPIA DDA - SPRAWDŹ, CZY TO DLA CIEBIE?
Dodano: 2016-05-13
Już od czerwca w "Leśniczówce" rozpoczyna się cykl spotkań psychoterapii dla Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA). Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą. Szczegóły znajdziecie tutaj.

TRENING KOMUNIKACJI MAŁŻEŃSKIEJ
Dodano: 2016-05-13
Już niebawem w "Leśniczówce" rozpoczną się treningi komunikacji dla małżeństw - program 2016. Zapraszamy serdecznie. Poznacie styl komunikowania się w parze, zwiększycie motywację do dokonywania zmiany w swoim życiu... szczegóły

TERMINY TRENINGÓW, SUPERWIZJI I TERAPII ROZWOJOWEJ 2016
Dodano: 2016-01-17
Zapraszamy Was serdecznie do naszej "Leśniczówki", aby w ciszy i skupieniu zadbać o swój rozwój osobisty i zawodowy. Zajęcia będą odbywać się według ustalonego harmonogramu.
Po szczegóły zajęć (ich zakres, adresaci, warunki uczestnictwa) zapraszamy tutaj.

SUPERWIZJA
Dodano: 2015-11-10
Serdecznie zapraszam do siebie na superwizje w procesie certyfikowania. Grupy superwizyjne będę prowadził u nas w "Leśniczówce", w Krakowie i Szczecinie. Grupa pełnopłatna startuje w styczniu - można się już zapisywać.
Grupy finansowane przez PARPA rozpoczną po ogłoszeniu wyników naboru przez PARPA. Wymogi, jakie należy spełnić znajdują się w załączniku. Z pozdrowieniami, Jacek.

NOWE SZKOLENIE W STYCZNIU!
Dodano: 2015-11-07
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu "Uzależnienie od internetu i gier video". W trakcie szkolenia zostaną przedstawione charakterystyczne problemy osób uzależnionych od internetu i gier video oraz proces psychoterapii w placówkach ambulatoryjnych i stacjonarnych. Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj.

SESJA DLA DDA
Dodano: 2015-10-25
Kolejna - już trzecia - sesja psychoterapii Dorosłych Dzieci Alkoholików w "Leśniczówce". W sesji udział wzięło 12 osób. Tym razem odkręcaliśmy zawiłości myślenia, którymi przez lata byli karmieni.

X EDYCJA SZPU W "LEŚNICZÓWCE" C.D.
Dodano: 2015-10-24
W piątek zakończył się trening intra-psychiczny dla X edycji SZPU. Było interesująco.... nawet przejmująco, ale uczestnicy czuli się całkiem swojsko. Więcej...

TRENING DLA MAŁŻEŃSTW
Dodano: 2015-10-12
W dniach 9 - 11 października Marysia poprowadziła swój Trening Komunikacji Małżeńskiej.
Gościliśmy 4 pary. Trzy z nich przyjechały aż z Bydgoszczy, jedna z Jeleniej Góry. Oj działo się, działo... spotkaniu towarzyszyła cała moc wzruszeń.

X EDYCJA SZPU W "LEŚNICZÓWCE"!
Dodano: 2015-09-25
Za nami start do X edycji SZPU! Tym razem trening interpersonalny odbył się u nas w Ośrodku Pomocy Psychologicznej "Leśniczówka". Było domowo, relaksacyjnie a jednocześnie bardzo pracowicie. Po ciężkiej pracy odpoczynek w salonie, przy ognisku lub na schodkach.

SPOTKANIE SUPERWIZYJNE TERAPEUTÓW
Dodano: 2015-09-16
Mamy za sobą spotkanie superwizyjne terapeutów w procesie. Wszyscy rzetelnie odrobili prace i uzyskali zaliczenia. Na pamiątkę tych wydarzeń posadzone zostały śliczne krzewy.
Bogna, Monika, Ela, Beata, Kasia - dziękujemy i życzymy powodzenia na egzaminach!

NASZA "LEŚNICZÓWKA" JUŻ GOTOWA!
Dodano: 2015-08-30
Nasz Ośrodek Pomocy Psychologicznej "Leśniczówka" oficjalnie rozpoczął swoją działalność. Wielkie otwarcie odbyło się w towarzystwie rodziny i najbliższych przyjaciół. Pogoda, jak na zamówienie. Świetna atmosfera spotkania udzieliła się wszystkim i nastroiła nas pozytywnie do działania. Ruszamy!