Współpracujemy z:

Treningi

Zapraszamy do wzięcia udziału w oferowanych przez nas w Ośrodku Pomocy Psychologicznej Leśniczówka treningach i warsztatach, które prowadzone są metodami edukacji psychologicznej.

Podczas zajęć uczestnicy wchodzą ze sobą w relacje, konfrontują się i wzajemnie modelują swoje zachowania. Są dla siebie wsparciem w rozwoju i zmianach. Profesjonalizm prowadzących trenerów, otoczenie oraz charakter zajęć budują bezpieczną, pełną zaufania i akceptacji atmosferę. A ta sprzyja przełamywaniu oporów wobec innych, otwieraniu się i wyrażaniu emocji. Wiedzę i doświadczenia zdobyte podczas warsztatu lub treningu uczestnicy wykorzystują w życiu zarówno osobistym, jak i zawodowym.

Podstawowymi umiejętnościami, umożliwiającymi dobre samopoczucie, dobre relacje interpersonalne i zachowania sprzyjające zdrowiu są:

  1. podejmowanie decyzji i rozwiązywanie problemów;
  2. twórcze myślenie;
  3. skuteczne porozumiewanie się i utrzymywanie dobrych relacji interpersonalnych;
  4. samoświadomość i empatia;
  5. radzenie sobie z emocjami i kierowanie stresem;

Celem treningów i warsztatów prowadzonych przez nas jest przygotowanie się do oczekiwanej zmiany w swoim funkcjonowaniu poprzez rozwijanie wymienionych umiejętności życiowych, w zakresie wybranym przez samego uczestnika.

Poniżej lista treningów i warsztatów oferowanych przez OPP Leśniczówka. Jeśli któraś z pozycji Cię zainteresuje, kliknij w obrazek by poznać szczegóły. Serdecznie zapraszamy.